Причина виникнення кісточки на ногах (Hallux Valgus)

Про захворювання

Ефективне лікування "кісточки" на ногах

Hallux Valgus у народі називають «кісточка на ногах» через виражене візуальне відхилення великого пальця на стопі. Судячи зі статистики, хворіють на цю недугу в основному жінки, які досягли 40 років і старше, хоча і серед чоловіків вона також зустрічається.

Причиною є комплексна деформація стопи, що і призводить в кінцевому підсумку до захворювання, оскільки м'язово-зв'язувальний апарат розслаблений і просідає поперечне склепіння стопи. Через високе навантаження зв'язки не витримують і починає розвиватися поперечна плоскостопість. При цьому порушується правильний розподіл навантаження та порушення біомеханіки під час руху. Як наслідок - розпластування передньої частини стопи та поступове відхилення великого пальця.

Кісточка на нозі

 

Неприємна та хвороблива «кісточка»

Лікування кісточки на ногах

Революційний метод лікування кісточок на ногах (HALLUX VALGUS) з використанням вальгусної шини HALLUFIX.

Ортопедична шина Hallufix, яку розробили в Німеччині, в інституті Фраунгофера, на сьогоднішній день є найефективнішою конструкцією, щоб не просто знизити болючі відчуття, а й відновити природне положення кісток, відкоригувавши поперечну плоскостопість.

Нова модель шини - Hallufix Aircast не тільки ефективно вирішує проблему, але й дбайливо ставиться до кісточки, що виступає, захищаючи її від натирань. Шину рекомендують використовувати у початковій та середній стадії захворювання Hallux Valgus. Пов'язка, яка стягує склепіння стопи, ефективно коригуватиме наслідки поперечної плоскостопості, що є основною причиною всіх відчуттів і візуальних деформацій. Шина Hallufix сприяє зупинці деформації великого пальця і ​​зменшить його викривлення. Внаслідок такої корекції зменшується відчуття болю у суглобі. Високі результати підтверджують не лише численні дослідження, а й досвід тих, хто вже використав цю шину.

Якщо за лікування взятися вчасно, на самому початку, коли ознаки Hallux Valgus ще незначні. На цих стадіях захворювання можна уникнути операції. Окрім цього, шину успішно застосовують у період реабілітації після оперативного втручання.

 

Наскільки ефективними є народні методи в лікуванні «шишок» на ногах

Так склалося, що практично для будь-якої хвороби можна знайти народні методи лікування. Не обійшли увагою народні знахарі та Hallux Valgus, пропонуючи велику кількість рецептів та зілля. Все це звучить оптимістично, оскільки робиться із чистих рослинних компонентів та має невисоку вартість. Але, як показує практика, максимальний ефект, якого вдається досягти – тимчасове зняття запалення та больового відчуття. А ось впоратися з деформацією та скоригувати склепіння стопи їм не під силу.

 

Ефективність консервативного методу лікування залежить від того, наскільки вчасно почалося лікування. На ранніх стадіях лікування приносить відмінні результати, оскільки біль пропадає, деформують процеси зупиняються, а положення великого пальця приходить у норму. У стадіях, коли хвороба запущена, у кращому разі буде потрібна дуже тривала терапія, а в гіршому – оперативне втручання, яке може бути єдиним рішенням.

Бандажі та шини, які сьогодні пропонує німецька компанія Hallufix, сильно спрощують лікування, наводячи стопу в норму.