Про існуючі підробки

Те, що на ринку сьогодні дуже багато підробок шини Hallufix говорить про те, що це пристосування дуже ефективне та популярне серед населення. Хороші ідеї завжди використовувалися в гонитві за легкою наживою. Підробки часто бувають стерпної якості, але купувати їх - теж марна втрата грошей, оскільки вони все одно не можуть забезпечити високої ефективності. Щоб більше заробити, недобросовісні виробники економлять на всьому, на чому це можливо. Основне – це матеріали.

Наслідки придбання підробки вальгусної шини

На вигляд шина Hallufix – проста конструкція, що дуже приваблює любителів заробляти на підробках. Однак проста вона лише на перший погляд. Це продукт, отриманий з використанням інноваційних технологій, розроблених інженерами інституту Фраунгофера (Німеччина). У розробці брали участь ортопеди із великим досвідом роботи. Їхня допомога була неоціненною в процесі проектування, а технологами якість матеріалів була доведена до досконалості. Треба не забувати, що престижні міжнародні нагороди, які здобула шина, не даються просто так. У світі шина Hallufix має величезну кількість користувачів.

Майстри підробок намагаються зробити свій виріб візуально максимально схожим на оригінал, але це все – зовнішній обман. Через низьку якість, підроблена шина не виконує своїх функцій коректно. Слабкі тонкі ремінці розтягуються і рвуться, тому підроблена шина не фіксується правильно на стопі.

На нашому ринку також можна знайти дуже багато підробок. Продають їх у різних упаковках, як простих, без написів, так і цілком солідних – у коробках з написами, що зовні схожі з оригіналом. Але при цьому всередині, як правило, лежить та ж китайська шина, придбана на інтернет-майданчику Aliexpress або іншого онлайн магазину. Там їхня ціна становить близько 1,5-2$.

Рекламна кампанія таких підроблених шин має чималий розмах. Для цього використовують навіть відео та фото матеріали від оригінального виробника Hallufix.

На підроблених упаковках ви можете побачити такі назви: фіксатор Валюфікс (Valufix), Hallux Valgus і таке інше. Так простіше заплутати потенційного покупця, продаючи свідомо підробку найнижчої якості.

Використовуються найдешевші матеріали, а щоб вона не розвалилась відразу при покупці, використовують металеву вставку на шарнірі лангети, чого немає в оригінальній шині.

На що потрібно звернути увагу при покупці, щоб не помилитись

 

оригінальна шина халюфікс

 

•    Спробуйте ремінці на щільність, оскільки в оригінальної вальгусної шини ремінець навіть при сильному впливі не розтягується. Міцними повинні бути також кріплення, щоб добре фіксувати кісточки пальця;
•    Перевірте якість з'єднання липучки. Якщо липучка легко відчеплюється, перед вами, швидше за все, підробка. Вона не зможе довго витримувати натяг і швидко вийде з ладу;
•    Лангета шини Hallufix виконана повністю із сучасного пластику та не має додаткових металевих вставок.
•    Виріб не повинен мати різких неприємних запахів.

 

Ознаки оригінальної шини Hallufix:

•    Виробник завжди постачає свої вироби тільки у своїй фірмовій коробці, де вказано виробника Hallufix AG, Німеччина.
•    Логотип Hallufix видавлений на пластиковій лангеті та широкому ремінці зводу стопи;
•    У комплект входить гелева прокладка синього або зеленого кольору.

Щоб застрахувати себе від підробки, придбайте шину у офіційних дилерів компанії Hallufix.
Всю необхідну інформацію Ви можете отримати у уповноваженого представника Hallufix AG в Україні – ПП "Декос»