Ефективне лікування "кісточки" на ногах

Вирішити проблему, пов'язану з Hallux Valgus оперативним шляхом можна, але з огляду на довгий післяопераційний період та інші ризики людям завжди хотілося впоратися з цим іншим шляхом. З розвитком медицини з'явилися сучасні методи лікування HalluxValgus, які вимагають втручання хірургів і є безболісними. Використовуючи інноваційний метод, можна дуже просто подолати проблему утворення кісточки на нозі. Для цього компанія Hallufix (Німеччина) рекомендує використовувати низку ортопедичних пристроїв.

Захворювання Hallux Valgus є причиною зміни форми стопи. Існує твердження, що це – недуга спадкова. Однак важливо більше не цей факт, а те, що захворювання, якщо вчасно не вжити заходів, прогресує, не просто остаточно спотворюючи зовнішній вигляд стопи, а й призводить до явного дискомфорту та сильних болючих відчуттів.

Залежність лікування від стадії захворювання

Усього існує 4 стадії:

- Легка форма. Візуально її визначають по кутку відхилення великого пальця, що становить 15o÷25o. При цьому спостерігаються ознаки поперечної плоскостопості, що супроводжуються болями під час руху у швидкому темпі та протягом тривалого часу. Також може бути помітним і кістковий наріст на суглобі невеликих розмірів.

На цьому етапі виявляються ефективними методи лікування:

  • Використання ортопедичних устілок;
  • Регулярне використання бандажу плюсни;
  • Використання шини Халлуфікс.

- Середня форма. Візуально її визначають по кутку відхилення великого пальця, що становить 25o÷40o. Описані вище симптоми посилюються, і збільшується так звана кісточка.

На цьому етапі виявляються ефективними методи лікування:

  • Ношення на постійній основі шини;
  • Регулярне використання бандажу плюсни.

- важка форма. Візуально її визначають по кутку відхилення пальця понад 40°. При цьому під час нетривалої прогулянки можуть бути хворобливі відчуття, а зміщення великого пальця провокує значну зміну становища інших. Величина кісткового нарости значно ускладнює підбір взуття. На цій стадії також можна використовувати шину, проте носити її доведеться довгий час.

- 4-та стадія, яка потребує оперативного втручання. Візуально її визначають за кутом відхилення великого пальця (HVA) більше 50°. Пальці стопи вже значною мірою наповзають один на одного. Все це супроводжується болем та дискомфортом при ходьбі. Складно підібрати взуття, а каблук взагалі виключається.

Лікування складається:

  • Оперативне втручання;
  • Використання шини Халлуфікс під час реабілітації.

До переваг конструкції шини відноситься те, що вона здатна впливати на проблему комплексно: призводить до зменшення плоскостопості, встановлюючи стопу в її природне положення, фіксує кістки плюсни, що призводить до зменшення розтягування м'язів і зв'язок і вирівнює положення великого пальця.

>

Тому шину Hallufix можна гарантовано назвати ефективним помічником у лікуванні без оперативного втручання.