Обмін та повернення товару Hallufix

Згідно з діючими нормами законодавства, корсетно-бандажні товари належної якості не підлягають поверненню або обміну*.

Ми цінуємо свою репутацію. Всі товари, представлені у нашому магазині, оригінальні. Купуючи у нас, Ви захищаєте себе від неякісного чи простроченого товару та гарантовано отримуєте оригінальний, високоякісний та безпечний товар.

*Згідно зі статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 р. №1023-ХІІ та Додатка №3 до Постанови КМУ «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» від 19.03.1994 р. №172, до товарів належної якості, які не підлягають обміну (поверненню), належать: корсетно-бандажні вироби.

Заміна бракованого товару

У разі виявлення заводського дефекту товару ми обов'язково обміняємо його на товар належної якості. За 10-річну співпрацю з продукцією Hallufix ми жодного разу не зіткнулися із шлюбом цієї продукції. 

Але якщо все ж таки буде необхідність обміну бракованого товару звертайтесь, будь ласка, на адресу info@hallufix.com.ua або за телефоном 044 400-10-00 (з 10:00 до 17:00 у робочі дні), і наші співробітники вирішать проблему в найкоротші терміни.

Зверніть, будь ласка, увагу, що кур'єр чи співробітник відділення «Нової Пошти» не уповноважений давати будь-які консультації щодо товару. Ваші запитання Ви можете адресувати консультантам інтернет-магазину.

Розпаковану коробку із замовленням повернути кур'єру неможливо – всі питання та розбіжності щодо комплектації замовлення, відсутності товару чи наявності шлюбу вирішуються з інтернет-магазином letu.ua, а не з перевізником.